Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (32 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Node
gu: નોડ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
