Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Authored by
lv: Autors

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: Transition
lv: Pāreja

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Information
lv: Informācija

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
