Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
