Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Recipient
sq: Marrës

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: log in
sq: identifikohu
