Social LMS Integrator (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Body
ur: متن

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Node
ur: نوڈ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
