Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Time zone
af: Tydsone

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Pending
af: Hangende

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: log in
af: teken aan
