Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Recipient
az: Alıcı

en: Default language
az: Defolt dil

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Transition
az: Keçid

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
