Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Recipient
be: Адрасат

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Pending
be: Чакае

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: log in
be: увайсці ў сістэму
