Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
