Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Created
ca: Creat

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Recipient
ca: Destinatari

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Transition
ca: Transició

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Information
ca: Informació

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Application
ca: Aplicació

en: Organization
ca: Organització

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
