Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Approve
eu: Onartu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Information
eu: Informazioa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Organization
eu: Erakundea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: log in
eu: hasi saioa
