Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیام

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Recipient
fa: گیرنده

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Pending
fa: معلق

en: Delimiter
fa: جدا کننده

en: Transition
fa: انتقال

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Applicant
fa: متقاضی

en: Reason
fa: دلیل

en: Apply
fa: تایید

en: Information
fa: اطلاعات

en: Language code
fa: کد زبان

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربر

en: Organization
fa: سازمان

en: Country code
fa: کد کشور

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Decline
fa: رد کردن

en: Download file
fa: دانلود فایل

en: log in
fa: ورود
