Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
