Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Versions
gl: Versións

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Authored by
gl: Creado por

en: Recipient
gl: Recipiente

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Postal code
gl: Código postal

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Information
gl: Información

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Country code
gl: Código de país

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: log in
gl: inicio de sesión

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
