Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Author
mr: लेखक

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Versions
mr: आवृत्ती

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
