Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
