Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Authored by
ne: लेखक

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
