Social LMS Integrator (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (57 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Versions
sv: Versioner

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Authored by
sv: Författad av

en: Recipient
sv: Mottagare

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Pending
sv: Väntar på

en: Delimiter
sv: Avgränsare

en: Transition
sv: Övergång

en: Changed
sv: Ändrad

en: Reason
sv: Orsak

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Organization
sv: Organisation

en: Country code
sv: Landskod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Decline
sv: Avslå

en: Download file
sv: Ladda ned fil

en: create a new account
sv: skapa ett nytt konto

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: log in
sv: logga in

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
