Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (75 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Approve
ro: Aprobă

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Authored by
ro: Autor

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Recipient
ro: Destinatar

en: End
ro: Sfârşit

en: General Settings
ro: Setări generale

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Profile
ro: Profil

en: Operation
ro: Operație

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Pending
ro: În așteptare

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Transition
ro: Tranziție

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Information
ro: Informații

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Country code
ro: Cod țară

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity Reference
ro: Referință entitate
