Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (85 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Authored by
sk: Autor

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Profile
sk: Profil

en: Operation
sk: Operácia

en: Postal code
sk: PSČ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Information
sk: Informácia

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Welcome Message
sk: Uvítacia správa

en: Group Type
sk: Typ skupiny

en: Organization
sk: Firma

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
