Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
