Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to ast translation catalogue (40 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Profile
ast: Perfil

en: Operation
ast: Operación
