Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Authored by
bs: Napisao

en: First name
bs: Ime

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Apply
bs: Primjeni
