Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (71 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Reason
el: Αιτία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Download file
el: Κατέβασμα αρχείου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Accept invite
el: Αποδοχή πρόσκλησης

en: Asc
el: Αύξ
