Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (78 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Time zone
fi: Aikavyöhyke

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: State
fi: Tila

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Profile
fi: Profiili

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Pending
fi: Odottaa

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Information
fi: Tietoa

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Application
fi: Sovellus

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Decline
fi: Hylkää

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
