Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Default language
de: Standardsprach
