Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
