Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (68 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Authored by
oc: Escrich per

en: State
oc: Estat

en: Recipient
oc: Destinatari

en: End
oc: Fin

en: Profile
oc: Perfil

en: Operation
oc: Operacion

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Applications
oc: Aplicacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Pending
oc: En espèra

en: Transition
oc: Transicion

en: Changed
oc: Modificat

en: Reason
oc: Rason

en: Apply
oc: Aplicar

en: Information
oc: Informacions

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
