Social LMS Integrator (1.0.0-beta5) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى
