Social media share (2.0.0) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Value
da: Værdi

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Item
da: Element

en: Subject
da: Emne

en: Enable
da: Aktivér

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Event
da: Begivenhed

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Sent email to %recipient
da: E-mail sendt til %recipient

en: Off
da: Afbrudt

en: email
da: e-mail

en: Attributes
da: Attributter

en: Link text
da: Linktekst

en: Display label
da: Vis etiket

en: Default value
da: Standardværdi

en: Print
da: Udskriv

en: Others
da: Andre

en: About
da: Om

en: Separate page
da: Separat side

en: Default image
da: Standardbillede

en: Library
da: Bibliotek

en: Use field label: @display_label
da: Bruge felt-label: @display_label

en: "On" label
da: "Til"-etiket

en: "Off" label
da: "Fra"-etiket

en: Boolean settings
da: Boolsk

en: On label
da: Til

en: Off label
da: Fra

en: Boolean checkbox display format settings
da: Boolsk afkrydsningsfelt visningsformat

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
da: Brug feltets etiket i stedet for "Til"-værdi som etiket.
