Social media share (2.0.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: Subject
et: Teema

en: Enable
et: Luba

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Off
et: Väljas

en: Send
et: Saada

en: Attributes
et: Omadused

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Display label
et: Kuva silt

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Print
et: Prindi

en: About
et: Programmist

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Use field label: @display_label
et: Kasuta välja märgendit: @display_label

en: "On" label
et: "Sees" oleku märgend

en: "Off" label
et: "Väljas" oleku märgend

en: Boolean settings
et: Tõeväärtuse seaded

en: On label
et: Sees oleku märgend

en: Off label
et: Väljas oleku märgend

en: Boolean checkbox display format settings
et: Boolean märkeruudu kuva formaadi seaded
