Social media share (2.0.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Others
kn: ಇತರರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
