Social media share (2.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Event
nn: Hending

en: Off
nn: Av

en: Print
nn: Skriv ut

en: Library
nn: Bibliotek
