Social media share (2.0.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Value
si: අගය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Item
si: අයිතමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
