Social media share (2.0.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Yes
sl: Da

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: email
sl: e-naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Print
sl: Natisni

en: About
sl: O modulu
