Social media share (2.0.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Email
bn: ইমেইল

en: Print
bn: প্রিন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
