Social media share (2.0.0) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Item
fa: آیتم

en: Subject
fa: موضوع

en: Enable
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Event
fa: رویداد

en: Text
fa: متن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Sent email to %recipient
fa: نامه الکترونیکی به %recipient ارسال شد

en: Off
fa: خاموش

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Send
fa: ارسال

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Display label
fa: عنوان نمایشی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Print
fa: چاپ

en: About
fa: درباره

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: Boolean settings
fa: تنظیمات منطقی

en: On label
fa: دارای برچسب

en: Off label
fa: بدون برچسب

en: Boolean checkbox display format settings
fa: تنظیمات قالب‌بندی نمایش فیلد انتخاب منطقی
