Social media share (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Subject
ru: Тема

en: Enable
ru: Включить

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: Event
ru: Событие

en: Sent email to %recipient
ru: Отправка почты для получателя %recipient

en: Off
ru: Выкл

en: Send
ru: Отправить

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Others
ru: Другие

en: Separate page
ru: На отдельной странице

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию

en: Use field label: @display_label
ru: Использовать метку поля: @display_label

en: "On" label
ru: Метка "Включено"

en: "Off" label
ru: Метка "Выключено"

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
ru: Использовать метку поля вместо метки "Включено".
