Social media share (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Subject
gl: Asunto

en: Enable
gl: Activar

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: Event
gl: Evento

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Off
gl: Desactivado

en: Send
gl: Enviar

en: Attributes
gl: Atributos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: About
gl: Información

en: Default image
gl: Imaxe predifinida
