Social media share (8.x-1.7-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Subject
tr: Konu

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: Event
tr: Olay

en: Sent email to %recipient
tr: E-posta gönderildi: %recipient.

en: Off
tr: Kapalı

en: Send
tr: Gönder

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: About
tr: Hakkında

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim

en: Use field label: @display_label
tr: @display_label alan etiketini kullan.

en: "On" label
tr: "Açık" etiketi

en: "Off" label
tr: "Kapalı" etiketi

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
tr: Etiket olarak "Açık" etiketi yerine alan etiketi kullanın.
