Social media share (8.x-1.8) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Subject
gu: વિષય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: Send
gu: મોકલો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
