Social media share (8.x-1.8) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Enable
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Sent email to %recipient
vi: Gửi email đến %recipient

en: Off
vi: Tắt

en: Send
vi: Gửi

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Others
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default image
vi: Ảnh mặc định
