Social media share (8.x-1.9-rc1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Subject
el: Θέμα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: Event
el: Συμβάν

en: Sent email to %recipient
el: Στάλθηκε e-mail στον %recipient

en: Off
el: Κλειστό

en: Send
el: Αποστολή

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: About
el: Περί

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: Use field label: @display_label
el: Χρήση ετικέτας πεδίου: @display_label

en: "On" label
el: Ετικέτα "on"

en: "Off" label
el: Ετικέτα "ανενεργό"
