Social media share (8.x-1.9-rc2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Subject
sk: Predmet

en: Enable
sk: Povoliť

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: Event
sk: Podujatie

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Off
sk: Vypnúť

en: Send
sk: Odoslať

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Others
sk: Iné

en: About
sk: Informácie o

en: Separate page
sk: Samostatná stránka

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
sk: Na označenie použiť názov poľa namiesto označenia hodnoty "Zapnutý"
