Social Media Links Block and Field (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Contact
cs: Kontakt

en: Appearance
cs: Vzhled

en: or
cs: nebo

en: by
cs: od

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
