Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Drupal
am: ድሩፓል
