Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Contact
ar: اتصل

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Drupal
ar: دروبال

en: Appearance
ar: المظهر

en: or
ar: أو

en: by
ar: كتبه

en: Sizes
ar: احجام

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
