Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Contact
be: Кантакт

en: Appearance
be: Знешнасць

en: by
be: аўтар

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
