Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Appearance
bn: অবয়ব

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
