Social Media Links Block and Field (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: or
bo: ཡང་ན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not installed.
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
